תיקון אמבטיה

תיקון אמבטיה עדיף פי כמה על פני שיפוץ כל האמבטיה. חברת ארט-בט מעניקה סל שירותים איכותי וייחודי אשר כולל שירותי תיקון אמבטיה מקצועיים ויסודיים.

מה עדיף, שכירת שירותים של תיקון האמבטיה או קניית אמבטיה חדשה?
מבין שלל המוצרים אשר נמצאים בכל בית, הן בארץ והן בעולם, ניתן למצוא חדר אמבטיה ובתוכו אמבטיה למען שימושים וצרכים מסוגים שונים. וכמו כל מוצר צריכה אחר אשר נעשה בו שימוש ממושך ורב שנים, גם המוצר אשר ידוע בשם אמבטיה זקוק לטיפול ושירות של תיקון האמבטיה, טיפול בה, החלפה ועוד.

עם טיפולים ושירותים של תיקון האמבטיה וטיפול בה אי אפשר כלל להתווכח, אבל במקרים רבים החלפה של אמבטיה כלל לא באה בחשבון. ומסיבות רבות. בין אותן סיבות ניתן למצוא מחיר גבוה מדי, עיצוב חזותי ולוגיסטי מחדש של חדר האמבטיה בפועל ועוד. סביר להניח ששני האחרונים כלל לא באו בתוכניות של בעלי האמבטיה. יחד עם זאת, עדיין קיים בהם הרצון לשכור שירות של תיקון האמבטיה וזאת על מנת להעניק לה מראה חדש ויפה. ובאמצעות שירות של תיקון האמבטיה אשר מתבצע על ידי בעל מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, מצב אופטימאלי זה לעולם לא היה קרוב יותר.

שירות של תיקון האמבטיה משמעו מגוון עצום של שירותים לכל סוגי האמבטיות!

במהלך השנים האחרונות ניתן לשים לב כי יותר ויותר אנשים שוכרים שירות של תיקון האמבטיה.

אבל לא מן העובדה ששירות תיקון זה 'חוסך' להם הוצאות כספיות, אלא כתוצאה מן העובדה ששירות של תיקון האמבטיה , חידוש אמבטיות הינו שירות ייעודי, ייחודי ובעל תוצאות מדהימות. מעבר לכך, שירות זה מכיל בתוכו אינספור תתי – שירותים אשר רק הופכים אותו לאיכותי ואטרקטיבי ביותר.

בין כל אותם שירותים ניתן למצוא את הבאים: מבחינת שירות רגיל של תיקון האמבטיה, הכוונה הינה לתיקון רגיל של אמבטיה כתוצאה מעיקום או מכה שהיא קיבלה. נזקים אלו 'מתוקנים' באמצעות טכניקות וכלי עבודה איכותיים ומתקדמים אשר מחזירים את האמבטיה בדיוק למצבה הקודם. בנוסף, תיקון האמבטיה מסוג זה רלוונטי לסוגים רבים של אמבטיות. ביניהם אמבטיה מפח, מיציקה, אמבטיה אקרילית ועוד.

מבחינת תתי – שירותים של תיקון האמבטיה ניתן למנות את הבאים: תיקון של דפנים חלודים באמבטיה, תיקונים של חלודה באמבטיה, תיקוני כיורים ועוד. שני שירותים מתקדמים נוספים של תיקון האמבטיה הינם ציפוי אמבטיה (ציפוי בפועל באמצעות שכבת קומפרסור של האמבטיה) והלבשת אמבטיה (בעיקר במקרים של חלודה מתקדמת, מה שמעניק לאמבטיה מראה חדש לחלוטין).

זקוק לשירות של תיקון האמבטיה? חברת ארט-בט תשמח להעניק לך אותו!
יותר ויותר אנשים שוכרים שירות של תיקון האמבטיה. יחד עם זאת, יותר ויותר חברות מעניקות שירות של תיקון האמבטיה. אבל אף חברה לא מעניקה שירות מקצועי של תיקון האמבטיה כמו חברת ארט-בט, חברה אשר מתמחה בשירות ייעודי וייחודי של תיקון האמבטיה מכל הסוגים, באמצעות כלי העבודה וחומרי החידוש האיכותיים והמתקדמים ביותר ובאופן שהשירות של תיקון האמבטיה לא רק 'מתקן' את האמבטיה אלא מעניק לה מראה ונופך חדשים לחלוטין.

תיקון אמבטיה. חידוש אמבטיה

חידוש אמבטיה

sop-resize-800-ציפוי אמבטיה-1